Prowadził po alkoholu i przewoził dwoje dzieci. Zatrzymali go policjanci z Namysłowa

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Prowadził po alkoholu i przewoził dwoje dzieci. Zatrzymali go policjanci z Namysłowa,

w którym piszą, że "Ponad 0,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca volkswagena zatrzymany przez policjantĂłw ruchu drogowego z Namysłowa. Mężczyzna przewoził pasaĹźerĂłw, w tym dwoje dzieci. Policjanci z Wydziału Ru (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.